Görev Yapmış Yöneticiler

Görev Tarihleri

Enstitü Müdürü

Müdür Yardımcıları

Enstitü Sekreteri

10.11.2016 -

Doç. Dr. Bünyamin CİYLAN

 Yrd. Doç. Dr. Ömer ASAL

Mümin DELİGEZER (03.08.2016-

20.07.2016-09.11.2016

Doç. Dr. Suat ÖZDEMİR

Doç. Dr. Aslıhan TÜFEKCİ
Doç. Dr. Erdal IRMAK

Mümin DELİGEZER (03.08.2016-
Bahtiyar YAHŞİ (08.04.2013-03.08.2016)

08.08.2012-19.07.2016

Doç. Dr. Nurettin TOPALOĞLU

Doç. Dr. Hacer KARACAN
Yrd. Doç. Dr. Necmi ALTIN
Doç. Dr. Uğur ÖZCAN
Doç. Dr. Aslıhan TÜFEKÇİ
Doç. Dr. Sami ŞAHİN

Bahtiyar YAHŞİ (08.04.2013-03.08.2016)
Mümin DELİGEZER (27.11.2007-08.04.2013)

31.05.2007-08.08.2012

Prof. Dr. Halim SONCUL

Prof. Dr. M. Ali AKCAYOL
Prof. Dr. M. Ali ERGÜN
Doç. Dr. M. Rahmi CANAL
Doç. Dr. İsmail ŞAHİN

Mümin DELİGEZER (27.11.2007-08.04.2013)
Miraç SUMELİ (01.6.2007-27.11.2008)

21.06.2006-15.05.2007

Prof. Dr. Çetin ELMAS

Prof. Dr. Ömer Faruk BAY
Prof. Dr. M. Ali AKCAYOL
Prof. Dr. Nihal Fatma GÜLER 

Nadircan DAĞLI (21.6.2006-01.06.2007)