Uzaktan Öğretim Öğrencilerimizin Dikkatine! - Bilişim Enstitüsü
Duyurular

Değerli Öğrencilerimiz,

 1. 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi 24.09.2018 günü akşamı başlayacaktır. (Bazı dersleriniz ekle-silden sonra başlayabilir. Oturumlarınızı kontrol ediniz.)
   
 2. Eğitiminizi “Uzaktan Öğretim Yönetim Sistemi” ile yürüteceksiniz. Eğitim süreci için kullanacağınız kişisel bilgisayarın kulaklık, mikrofon ve web kamerası ile donatılmış olması eğitim sürecinin sağlıklı yürütülmesi için çok önemlidir.
   
 3. Bağlantı adresi: http://www.uegazi.edu.tr (Bağlantı problemi yaşarsanız 0 312 202 37 90-99 nolu telefonlara ulaşınız.)
  Kullanıcı kodunuz: Öğrenci numaranız, Parolanız: Vatandaşlık numaranızın son 6 hanesidir. Lütfen ilk girişten sonra parolanızı değiştirin.
  Not: Ders Kaydı yaptığınız Öğrenci Bilgi Sistemi ile Uzaktan Öğretim Yönetim Sistemi farklı sistemlerdir. Aralarında parola bağlantısı yoktur.
   
 4. Eğitim dönemi boyunca Bilişim Enstitüsü Web sayfasındaki ( http://be.gazi.edu.tr/ ) duyuruları - yönlendirmeleri - sınav bilgilendirmelerini lütfen dikkatle takip edin. Web sayfamızda yapılan tüm duyurulardan ve yönlendirmelerden sorumlusunuz. Sağlıklı bir koordinasyon için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.
   
 5. Uzaktan Eğitim Yönetim Sistemi son derece sade bir ara yüze sahiptir. Lütfen kullanım özelliklerini dikkatle inceleyin.
   
 6. Derslerinizin bir kısmı ekle-sil haftası geçtikten sonra tanımlanabilir veya değişebilir. Bu yüzden ilk hafta derslerinizin oturumlarını olup olmadığını kontrol ediniz.
   
 7. Sorularınız ve sorunlarınız için be@gazi.edu.tr adresine e-posta atabilirsiniz ya da bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz. (0312 202 37 90 veya 0312 202 37 99)
   
 8. Enstitümüz çalışanlarının iletişim bilgileri için tıklayınız.